-65%

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3L 8GB 1600 MHz CL11 1.35V Resistance INTELIGENTES (IR3BFB1/8)- ( Мрія )
5 543 ₴
1 940 ₴
- В наявності
- Код: 897992-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DDR3, 8 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 1600 МГц, Таймінги - CL11, Напруга живлення - 1.35 В, Підсвічування - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INTELIGENTES |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3L |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | IR3BFB1/8 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 36 |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | DDR3L 8GB 1600 MHz CL11 1.35V Resistance |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Обсяг пам'яті | 8 ГБ |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Підсвітка | Немає |
| Примітка | Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, товар може постачатися без супроводних матеріалів і додаткових компонентів. |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає |
| Стандарти пам'яті | PC3-12800 |
| Країна виробництва | Китай |
| Таймінги | CL11 |
| Тип пам'яті | DDR3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴





