-65%

Блок живлення до ноутбуку Merlion Apple 85W 18.5V 4.6A, MagSafe (20432 / LAMS/85)- ( Мрія )
3 826 ₴
1 339 ₴
- В наявності
- Код: 685504-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Apple, тип роз'єму підключення до ноутбука - MagSafe, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 85 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 85 Вт |
| Тип роз'єму | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20432 / LAMS/85 |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.6 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | Apple 85W 18.5V 4.6A, MagSafe |
| Сумісність із моделями ноутбуків | MacBook Air 11&54; 2010 MacBook Air 11&white; 2011 MacBook Air 13" 2009 MacBook Air 13" 2010 MacBook Air 13" 2011 MacBook Air A1237 MacBook Air A1304 MacBook Air A1369 MacBook Air A1370 |
| Сумісність із ноутбуками | Apple |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | MagSafe |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴

