-65%

Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 90W, Type-C (28344 / LHP90/Type-C)- ( Мрія )
3 740 ₴
1 309 ₴
- В наявності
- Код: 685474-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - USB Type-C, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 28344 / LHP90/Type-C |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | HP 90W, Type-C |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴


