Одноважільний врізний кухонний змішувач від AGUA виготовлений із силуміну з хромованим покриттям, має поворотний вилив і встановлюється на один отвір із підведенням води за допомогою гнучких шлангів М10х1/2". Шланги в комплекті не постачаються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agua |
| Матеріал | Силумін |
| Колір | Сріблястий |
| Комплектація | |
| Термостат | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Sevilla-C030 |
| Вага (кг) | 0.6 кг |
| Вид монтажа | врізний |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Висота змішувача | 13 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр приєднання шлангів | 1/2" |
| Длина излива | 24 см |
| Додаткові характеристики | шланги М10 х 1/2 до комплекту постачання не входять |
| Комплект постачання | змішувач, інструкція, гайка кріплення |
| Мoдель | Sevilla-C030 |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Тип | для кухні |
| Тип излива | поворотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴




