-65%

Стілець складаний Planet 45 см коричневий-бежевий (10716)- ( Мрія )
1 397 ₴
489 ₴
- В наявності
- Код: 1009321-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладний табурет Planet компактний і легкий. Табурет може використовуватися в якості підставки в побуті, якщо виникла необхідність дістати щось з верхньої полиці, він завжди під рукою, або взяти з собою на дачу, риболовлю, похід.
Стійка і жорстка конструкція витримує навантаження до 120 кг. Табурет легко складається / розкладається. У складеному стані займає мало місця, що є перевагою при зберіганні і транспортуванні. Є ручка для перенесення.
Табурет виготовлений з поліпропілену, матеріал стійкий до впливу вологи, УФ-випромінювання, перепадів температур. Можна використовувати всередині приміщення і на вулиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Planet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10716 |
| Вага (кг) | 1.7 кг |
| Висота крісла, см | 45 |
| Висота складеного стільця, см | 56.5 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Глибина крісла, см | 36.5 |
| Глибина складеного стільця, см | 36.2 |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса | Поліпропілен |
| Мoдель | 45 см коричневий-бежевий |
| Наявність спинки | Немає |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Також шукають | недорогі, похідний стілець |
| Колір каркаса | Бежевий |
| Цвет обивки | Бежевий |
| Ширина крісла, см | 32.5 |
| Ширина складеного стільця, см | 4.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴





