-65%

Блок живлення до ноутбуку Merlion HP 90W 19V 4.74А, 5.5*2.5 (07197 / LHP90/19-5.5*2.5)- ( Мрія )
1 251 ₴
438 ₴
- В наявності
- Код: 399515-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - HP, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 07197 / LHP90/19-5.5*2.5 |
| Тип | ліцензійний |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Мoдель | HP 90W 19V 4.74А, 5.5*2.5 |
| Сумісність із ноутбуками | HP |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму під'єднання до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴

