
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E4163222AD)- ( Мрія )
25 826 ₴
9 039 ₴
- В наявності
- Код: 370382-01- U. A
Оперативна пам'ять — це один із найважливіших елементів системи, який безпосередньо відповідає за швидкодію застосунків. Саме в ній зберігаються тимчасові дані та команди, які необхідні процесору в його роботі для виконання конкретних операцій. Основні характеристики — це тип оперативної пам'яті; обсяг; тактова частота; таймінги (або латентність) оперативної пам'яті; фірма-виробник. Тому, плануючи апгрейд свого комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад, оперативну пам'ять Exceleram.
Модулі пам'яті Exceleram створені на базі новітнього покоління технології DDR. Як і всі модулі пам'яті компанії, модулі пам'яті DDR4 спроєктовані та створені так, щоб повністю відповідати всім вимогам ентузіастів у сфері розгону ПК. Модулі пам'яті DDR4 забезпечують вищу швидкість, нижчий час затримки, вищу пропускну здатність і зменшене енергоспоживання, порівнюючи з модулями пам'яті DDR3.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exceleram |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | E4163222AD |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія | 120 місяців |
| Гарантія, міс | 120 |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz |
| Обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Охолодження | Немає |
| Примітка | Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, товар може постачатися без супроводних матеріалів і додаткових компонентів. |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL22 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 9 039 ₴

