
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E41632AD)- ( Мрія )
24 983 ₴
8 744 ₴
- В наявності
- Код: 060525-01- U. A
Оперативна пам'ять комп'ютера або ноутбука – це один з найважливіших елементів системи, який безпосередньо відповідає за продуктивність додатків. Саме в ній зберігаються тимчасові дані і команди, які необхідні процесору в його роботі для виконання конкретних операцій. Основні характеристики – це тип оперативної пам'яті; обсяг; тактова частота; таймінги (або латентність) оперативної пам'яті; фірма-виробник. Тому, плануючи апгрейд комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад оперативну пам'ять DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz eXceleram (E41632AD). Адже збій у роботі оперативної пам'яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп'ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу. Також, вибираючи оперативну пам'ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі у вашому комп'ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного запам'ятовуючого пристрою, а, значить, і всієї системи в цілому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exceleram |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | E41632AD |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія | 120 місяців |
| Гарантія, міс | 120 |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR4 16GB (2x8GB) 3200 MHz |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Охолодження | Немає |
| Примітка | товар може постачатися без супроводжувальних матеріалів і додаткових компонентів, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL16 |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
- Ціна: 8 744 ₴

