-65%

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3200 MHz Kudos Black eXceleram (EKBLACK4083216A)- ( Мрія )
12 706 ₴
4 447 ₴
- В наявності
- Код: 309028-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
DDR4, 8 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 3200 МГц, Таймінги - CL16, Напруга живлення - 1.35 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exceleram |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | EKBLACK4083216A |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія | 120 місяців |
| Гарантія, міс | 120 |
| Кількість модулів у наборі | 1 |
| Мoдель | DDR4 8GB 3200 MHz Kudos Black |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Обсяг пам'яті | 8 ГБ |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Примітка | товар може постачатися без супроводжувальних матеріалів і додаткових компонентів, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL16 |
| Також шукають | геймерська |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 447 ₴




