-65%

Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Sark eXceleram (E30207A)- ( Мрія )
10 980 ₴
3 843 ₴
- В наявності
- Код: 059375-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль пам'яті DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Sark eXceleram (E30207A) працює з тактовою частотою 1600 MHz і з піковою швидкістю передачі даних 12800 МБ / с. Модуль пам'яті має параметр CL11, що означає величину латентності, рівну 11. CAS-латентність - перший і найважливіший параметр в таймінгах, означає число тактів, необхідних для видачі даних на шину. Переваги DDR3 в порівнянні з DDR2: більш висока пропускна здатність (до 19200 МБ / с), понижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення), менше енергоспоживання та поліпшене енергозбереження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exceleram |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Сбірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | E30207A |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія | 120 місяців |
| Гарантія, міс | 120 |
| Кількість модулів у наборі | 2 |
| Мoдель | DDR3 16GB (2x8GB) 1600 MHz Black Sark |
| Напруга живлення | 1.5 В |
| Обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Охолодження | з радіатором охолодження |
| Примітка | товар може постачатися без супроводжувальних матеріалів і додаткових компонентів, що гарантує тільки їхнє безпечне транспортування., у пакованні без оформлення, Постачання товару можливе в ОЕМ-версії. Тобто |
| Перевірка та корекція помилок (ECC) | Немає |
| Стандарти пам'яті | PC3-12800 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL11 |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Форм-фактор пам'яті | 240-pin DIMM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 843 ₴






