-65%

Сумка для ноутбука RivaCase 17.3" 8251 Grey (8251Grey)- ( Мрія )
3 589 ₴
1 256 ₴
- В наявності
- Код: 037350-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для ноутбука RivaCase 17.3" 8251 Grey (8251Grey) - це ідеальне рішення для тих, хто цінує стиль та комфорт у поєднанні з надійністю. Ця класична сумка створена для ноутбуків із діагоналлю екрану до 17.3", пропонуючи оптимальний захист для вашого пристрою завдяки якісному поліестерному матеріалу. Вона має внутрішні розміри 430 мм на 298 мм, що дозволяє зручно розмістити ноутбук, захистивши його від пошкоджень та пилу.
Окрім основного відділення, зручність у користуванні забезпечують два додаткових зовнішніх відділення, у яких ви зможете розмістити всі необхідні аксесуари, планшет чи інші особисті речі. Особливої уваги заслуговує переднє відділення з великими можливостями організації, що містить кишеню для мобільного телефону, відділи для авторучок та інших аксесуарів.
Міцні ручки забезпечують зручність транспортування, а регульований, знімний плечовий ремінь з м'якою накладкою додає комфорту під час носіння на плечі. Подвійна "блискавка" гарантує швидкий та легкий доступ до вашого пристрою. З вагою всього 0.65 кг, ця сумка стане незамінним супутником у ділових поїздках, забезпечуючи високий рівень практичності та елегантності.
Окрім основного відділення, зручність у користуванні забезпечують два додаткових зовнішніх відділення, у яких ви зможете розмістити всі необхідні аксесуари, планшет чи інші особисті речі. Особливої уваги заслуговує переднє відділення з великими можливостями організації, що містить кишеню для мобільного телефону, відділи для авторучок та інших аксесуарів.
Міцні ручки забезпечують зручність транспортування, а регульований, знімний плечовий ремінь з м'якою накладкою додає комфорту під час носіння на плечі. Подвійна "блискавка" гарантує швидкий та легкий доступ до вашого пристрою. З вагою всього 0.65 кг, ця сумка стане незамінним супутником у ділових поїздках, забезпечуючи високий рівень практичності та елегантності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8251Grey |
| Вага | 0.65 кг |
| Зовнішні розміри | 455х320х70 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 298 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 430 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 17.3" 8251 Grey |
| Призначення | класичні |
| Рекомендований розмір ноутбука | 17.3" |
| Спосіб закриття | Молния |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип сумки | сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 256 ₴







