-65%

Фен Shark SpeedStyle Pro 5-in-1 Hair Dryer System (HD752EU)- ( Мрія )
24 926 ₴
8 724 ₴
- В наявності
- Код: 904523-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип - звичайний, побутовий, 1750 Вт, дифузор, концентратор, насадка-гребінець, для розгладження, довжина шнура - 2.44 м, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shark |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Тип | Фен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.66 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HD752EU |
| Габарити | 20.8 х 16.2 х 4.8 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина шнура | 2.44 м |
| Мoдель | SpeedStyle Pro 5-in-1 Hair Dryer System |
| Потужність | 1750 Вт |
| Призначення | побутової |
| Насадки | дифузор, насадка-гребінець, концентратор, для розгладження |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для кучерявого волосся |
| Функції | іонізація, подавання холодного повітря |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 724 ₴





