-65%

Шнур Brain fishing Scout 4X 150m (camo) 0.100mm 5.8kg (1858.54.80)- ( Мрія )
866 ₴
303 ₴
- В наявності
- Код: 747816-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навантаження на розрив - 5.8 кг, Розмотування, м - 150 м, Колір - зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр | 0.1 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1858.54.80 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | Scout 4X 150m (camo) 0.100mm 5.8kg |
| Навантаження на розрив | 5.8 кг |
| Виробник | Brain fishing |
| Размотка, м | 150 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Структура шнура | 4 житловий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴


