-65%

Акумулятор 18650 3000mAh (2900-3100mah), 27A, 3.7V (2.5-4.25V), pink, PVC Liitokala (Lii-30Q)- ( Мрія )
580 ₴
203 ₴
- В наявності
- Код: 688033-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Типорозмір - 18650, електрохімічна система - літій-іонна (Li-ion), Ємність - 3000mAh, Кількість в упаковці - 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Напруга | 3.7 В |
| Типорозмір | 18650 |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Lii-30Q |
| Гарантія, міс | 1 |
| Місткість | 3000mAh |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Мoдель | 18650 3000mAh (2900-3100mah), 27A, 3.7V (2.5-4.25V |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | дешеві, з великою місткістю |
| Форма батареї | циліндрична |
| Колір | Рожевий |
| Електрохімічна система | літій-іонна (Li-ion) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴

