
Термогигрометр Technoline WS9460 Silver/White (WS9460)- (Мрія)
3 903 ₴
1 366 ₴
- В наявності
- Код: 1000937-11- U. A
Завдяки вдалому дизайну, чіткому дисплею з великими цифрами, наявності підсвічування й можливості кріплення за допомогою магніту на сталеві поверхні, Technoline WS9460 є одним із найбільш привабливих компактних термогігрометрів для квартири. Це один із небагатьох приладів, який зображає одночасно поточні, максимальні та мінімальні показники температури та вологості й дає змогу здійснювати ручне калібрування. Крім кріплення на магніт, цей термогігрометр може бути встановлений на столі або закріплений на стіні. Кольорова шкала рівня комфорту дасть змогу легко візуально визначити якість клімату в приміщенні.
Функції
Рівень комфорту:
- Показник, що ґрунтується на відносній вологості повітря в приміщенні. Відбивається як три значення: Низька вологість, комфортно, Висока вологість
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: oС/° F
- Діапазон вимірювання: від -20 °C до +70 °C (від -4°F до +158°F)
- Роздільна здатність виміру: 0.1°C
- Точність вимірювання: +/- 1C°
- Реєстрація та показ мінімальних і максимальних значень температури
- Зображення тенденції зміни температури (Стрілка вниз — температура падає / Стрілка вгору — температура зростає)
- Ручне калібрування показників температури
Вологість у приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон вимірювання: від 20% до 95%
- Роздільна здатність виміру: 1%
- Точність вимірювання: +/-5%
- Реєстрація та показ мінімального та максимального значення вологості
- Ручне калібрування показників вологості
- Зображення тенденції зміни вологості (Стрілка вниз — вологість падає / Стрілка вгору — вологість зростає)
Характеристики та комплектація:
Дисплей:
- Розмір циферблата: 65x50 мм;
- Колір дисплея: монохромний;
-
Підсвітка: LED, біла
Особливості конструкції:
- Сенсорне керування клавішею підсвітки
- Індикатор заряду батареї
- Одночасне відтворення поточних, мінімальних і максимальних значень температури та вологості
- Широкий діапазон вимірювання кімнатної температури
- Матеріал корпусу: пластик
- Встановлення: на столе, на стене или на магните
- Колір корпусу: Silver/White (сріблястий)
Живлення:
- Термогігрометр: батарейки AAA (LR03) 1.5V х 2 шт.
Комплектація
- Термогігрометр
- Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри та вага:
- Розміри термогігрометра без паковання, мм: 89х73х27
- Розміри в пакованні, мм: 105х85х37
- Вага термогігрометра без паковання, кг: 0.095
- Вага в упаковці, кг: 0.130
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0.130 |
| Вага (кг) | 0.095 |
| Тип | Електронний |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Дисплей | РК Монохромний |
| Додатково | Індикатор рівня комфорту | Калібрування| Підсвітка дисплея| Збереження погодних значень |
| Вимірювана вологість у приміщенні Min/Max | 20/95 % |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | -20/+70°C |
| Комплектація | Термогігрометр; Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція українською мовою; |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Метео вимірювання | Внутрішня вологість — внутрішня температура |
| Призначення | Кімнатний |
| Наявність | Немає в наявності |
| Живлення станція/датчик | Термогігрометр: батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт; |
| Розміри | 89х73х27 мм |
| Розміри в пакованні | 105х85х37 мм |
| Спосіб встановлення | Настінний "Настільний" універсальний |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Термогігрометри |
| Тип живлення | Батарейки |
| Точність вимірювання відносної вологості | +/-5 % |
| Точність вимірювання температури, ± | +/-1°С |
| Фіксація Min/Max значень відносної вологості | Да |
| Фіксація Min/Max значень температури | Да |
| Колір | Сріблястий, Серебристый |
| Ціна | 1647.00 |
| Штрихкод | 4029665094601 |
- Ціна: 1 366 ₴





