-65%

Відпарювач для одягу Rotex RIC200-S SUPER STEAM- ( Мрія )
4 683 ₴
1 639 ₴
- В наявності
- Код: 1017377-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпарювач Rotex RIC200-S SUPER STEAM — це вертикальний відпарювач для одягу, призначений для швидкого й дбайливого розгладження тканин без контактного прасування. Він працює від мережі 220–240 В із потужністю 2000 Вт, що забезпечує постійне подавання пари 32 г/хв для ефективного видалення складок із різних тканин.
Rotex RIC200-S SUPER STEAM є практичним помічником для поновлення вигляду одягу, штор, костюмів та інших текстильних виробів — від легких до середньої щільності тканин — зі значно меншими зусиллями, ніж при класичному прасуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.88 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RIC200-S SUPER STEAM |
| Безпека та захист | захист від перегрівання |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | RIC200-S SUPER STEAM |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1300 мл |
| Особливості | складаний вішак для одягу |
| Подача пара | 35 г/хв |
| Розміри | 146.8 х 21.5 x 26.5 см |
| Режими | вертикальне відпарювання, паровий удар, постійна пара |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | потужні, недорогі |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 639 ₴










