-65%

Знищувач документів Agent 1014.4 X (4x32) (6010235)- ( Мрія )
6 414 ₴
2 245 ₴
- В наявності
- Код: 1017443-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактна, зручна модель для персонального користування вдома та в офісі. Перехресна різка, 4-й рівень секретності, розмір фрагментів 4х32 мм. Знищує одночасно до 10 аркушів паперу (70 гм2). Приймає документи, скріплені скобами. Можливість знищення пластикових карт. Автоматичний старт/стоп, реверс. Об'єм кошика для відходів 14 л. Термозахист двигуна від перегріву. Оглядове вікно для контролю рівня заповнення кошика. ТМ Agent - оптимальне поєднання ціни, якості та набору необхідних функцій для роботи в офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agent |
| Рівень секретності | 4 |
| Тип порізки | Перехресна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6010235 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Категорія | домашній, малий офіс |
| Мoдель | 1014.4 X (4x32) |
| Об'єм кошика | 14 л |
| Особливості | реверс, оглядове вікно |
| Робоча ширина | 220 мм |
| Робочий цикл (&ml; працює&ß;/&one;відпочиває> | 3/40 |
| Розмір | 345 х 315 х 160 мм |
| Розмір шматочків | 4 х 32 мм |
| Швидкість | 2.2 м/хв |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип різання | перекресний |
| Знищує за раз, аркушів (А4/70г) | 10 |
| Знищує за раз, аркушів (А4/80г) | 8 |
| Знищення | папір, пластикові картки, скоби, скріпки |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Формат | А4+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 245 ₴






