-65%

Батарея універсальна Ugreen 20000mAh 100W Two-way Fast Charging (PB720 25188)- ( Мрія )
11 260 ₴
3 941 ₴
- В наявності
- Код: 1008350-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній акумулятор UGREEN 20000mAh 100W Two-way Fast Charging - компактний і високопродуктивний павербанк від топового виробника для підзарядки ноутбуків, смартфонів, планшетів, навушників, розумних годинників та інших девайсів. Завдяки збільшеній ємності 20000 мА*год та трьом вихідним портам (USB Type-C - 2 шт, USB Type-А) його можна використовувати для підзарядки кількох пристроїв одночасно. Сумарна потужність до 100 Вт робить будь-яку підзарядку дуже швидкою, а багаторівневий захист гарантує ефективну та безпечну підзарядку для кожного девайсу.
Основні характеристики:
- ємність: 20000 mAh (4 літієві елементи по 5000mAh)
- номінал: 72Wh (14.4V 5000mAh), 11300mAh (TYP 5V 6A)
- підтримка Power Delivery PD3.0
- підтримка Samsund Super Fast Charging 2.0
- підтримка більшості сучасних протоколів швидкої зарядки - PD, QC і т.п.
- захисти: Over charge, Over discharge, Over current, Over power, Over voltage, Over temperature, Short circuit, Electromagnetic field
Основні переваги UGREEN 20000mAh 100W Two-way Fast Charging:
- велика ємність 20000 mAh, яка задовільнить найвибагливіших користувачів: вистачить для того, щоб зарядити iPhone 15 Pro до 4.5 разів або 15-дюймовий MacBook Air до 1.1 разів
- заряджання кількох пристроїв одночасно: від ноутбуків до живлення малопотужних пристроїв (годинників, навушників)
- швидка зарядка: Macbook Pro 16" можна зарядити до 42% всього за 30 хвилин через OUT1, а iPhone 15 можна зарядити до 60% за 30 хвилин. А повербанк заряджається зі швидкістю до 65 Вт - це до 5 разів швидше, ніж аналогічні повербанки інших виробників!
- безпека понад усе: інтелектуальна система заряджання автоматично регулює параметри підзарядки для кожного пристрою, виходячи з його технічних характеристик, щоб забезпечити швидку та безпечну підзарядку;
- зручність в користуванні: на дисплеї відображається актуальна інформація в режимі реального часу про кількість поточного заряду.
- покращені технології: завдяки постійній модернізації та новітнім технологіям він отримав збільшений обсяг і став на 20% легшим за попередні моделі
Виходи:
- Type-C1: 5V/3А, 9V/3А, 10V/2.25A, 12V/1.5A, 15V/3А, 20V/5А (100W max)
- Type-C2: 5V/3А, 9V/3А, 12V/2.5A (30W max)
- USB-A: 5V/3А, 9V/2А, 10V/2.25A, 12V/1.5A (22.5W max)
Вхід:
- Type-C1: 5V/3А, 9V/3А, 12V/3A, 15V/3А, 20V/3.25А (65W max)
- Основні переваги співпраці з нами:
- огляд товару до моменту відправлення замовнику;
- для постійних клієнтів індивідуальні пропозиції з врахуванням дисконту;
- по дропшипінгу працюємо;
- присутній кешбек за нового залученого клієнта;
- якісна підтримка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 420 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Артикул | PB720 25188 |
| Вхідна напруга | 20 V, 9 V, 5 V, 12 V |
| Вхідний струм | 3 A, 3.25 А |
| Вихідний струм | 3 A, 5 A |
| Гарантія, міс | 12 |
| Захист | захист від короткого замикання, захист від перезаряджання, захист від перевантаження струму, захист від перегрівання |
| Інтерфейси під'єднання (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси під'єднання (вихід) | USB, USB Type-C |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Мoдель | 20000mAh 100W Two-way Fast Charging |
| Призначення | для планшета, для плеєра, для роутера, для смарт-годинника, для телефона, для ноутбука |
| Особливості | Quick Charge 4.0+, 100 W, Quick Charge 3.0, цифровий дисплей, наскрізна зарядка, Power Delivery |
| Розмір | 138 х 80 х 27 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | найкращі, потужні, зі швидким заряджанням |
| Електрохімічна система | Li-ion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 941 ₴








