
Електрогриль AIWA KAMADO ASM-1500 1500Вт/27х18 см/ мех.управління/ відкриття на 180º/ знімний піддон- (Мрія)
9 269 ₴
3 244 ₴
- В наявності
- Код: 1013903-10- U. A
Електрогриль потужністю 1500 Вт та автоматичним контролем температури AIWA KAMADO ASM-1500 допоможе швидко та без зайвих зусиль приготувати ваші улюблені стейки, овочі гриль чи сендвічі. Він підтримує роботу в широкому температурному діапазоні – від 80°С до 200°С, тому забезпечить ідеальний рівень підсмажування для різних страв.
Простора чаша розміром 27х18 см та корпус електрогрилю, який відкривається на 180°, дозволяють з легкістю розмістити продукти, а універсальна плаваюча пластина для гриля легко підлаштовується під різну товщину страв. Знімний піддон збирає зайвий для жир та вологу під час приготування.
Антипригарне покриття електрогриля AIWA KAMADO ASM-1500 запобігає пригоранню їжі спрощує процес очищення. Стійкий до відбитків пальців корпус виглядатиме охайно навіть при інтенсивному користуванні, а термоізольована ручка не нагріватимуться при користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aiwa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для приготування | Гриля |
| Діапазон потужності | 1500 Вт |
| Комплектація | Гриль, піддон для крапель, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал корпуса | Метал, пластик |
| Напруга | 220 В |
| Обладнання | Антипригарне покриття, ручка з ефектом холоду, знімний піддон для крапель, протиковзкі ніжки |
| Особливості | Відкриття на 180º, покриття проти відбитків пальців, індикатор живлення, довжина кабеля 0,75м |
| Положення пластин | Гриль |
| Розміри робочої поверхні | 27x18 см |
| Сфера використання | Для дому |
| Температура нагрівання | 80-200 °С |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип встановлення | Настільні |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
- Ціна: 3 244 ₴



