-65%

Мультимейкер Camry CR 3057 6в1/ 1200Вт/ гриль/ сендвіч/ вафлі/ горішки/ омлет/ змінні пластини/ сіри- (Мрія)
6 817 ₴
2 386 ₴
- В наявності
- Код: 1013676-10- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мультимейкер Camry CR 3057 – це багатофункціональний пристрій, який допоможе урізноманітнити ваш щоденний харчовий раціон.
Шість видів знімних пластин - для гриля, двох видів сендвічів, омлетів, горішків та товстих вафель дозволять готувати страви за лічені хвилини. З Camry CR 3057 у вашому кулінарному арсеналі завжди буде декілька варіантів смачних та швидких сніданків.
Світлові індикатори сповіщатимуть про поточний стан роботи: червоний – індикатор живлення, зелений – термостат.
Антипригарне покриття пластин запобігатиме пригоранню страв та зробить простішим процес їх очищення.
Можливість вертикального зберігання мультимейкера Camry CR 3057 дозволяє раціонально використовувати простір на кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для приготування | Гриля, сендвічів, вафель |
| Діапазон потужності | 1200 Вт |
| Комплектація | Мультимейкер, пластини для гриля, пластини для сендвічів 2 види, пластини для вафель, прилад для приготування горіхових тістечок, омлетниця, інструкція |
| Матеріал корпуса | Метал, пластик |
| Напруга | 220 В |
| Обладнання | Ручка з холодним дотиком, Протиковзкі гумові ніжки, Довжина шнура живлення: 70 см, Корпус з нержавіючої сталі та бакеліту |
| Особливості | Проста система фіксації опорних пластин, Вертикальне зберігання |
| Положення пластин | Гриль |
| Розміри робочої поверхні | 21.3x11.7 см |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип встановлення | Настільні |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 386 ₴









