-65%

Постільна білизна Ardesto Gloria сатин синій полуториний євро 160х220 (ART1622SN)- ( Мрія )
7 386 ₴
2 585 ₴
- В наявності
- Код: 875394-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Комплект постільної білизни Mix&Match – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 205 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Однотонний дизайн у насиченому синьому кольорі додає спальному місцю елегантності та сучасного стилю.
Комплект постільної білизни Mix&Match – це поєднання витонченого дизайну й безкомпромісної якості. Вироблена зі 100 % бавовняного сатину щільністю 200 205 ТС, постіль подарує винятковий комфорт і затишок. М’яка тканина ніжно пестить шкіру, забезпечуючи її дихання і створюючи відчуття свіжості та легкості. Однотонний дизайн у насиченому синьому кольорі додає спальному місцю елегантності та сучасного стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ART1622SN |
| Гарантія, міс | 0 |
| Дизайн і декор | однотонні моделі |
| Додатково | фірмове паковання |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Кількість підковдри | 1 шт. |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка — 2 шт. |
| Матеріал | сатин, бавовна 100% |
| Мoдель | Gloria сатин синій полуториний євро 160х220 |
| Щільність матеріалу | 205 |
| Розмір | полуторний євро |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір підковдри | 160 x 220 см |
| Розмір простирадла | 180 x 240 см |
| Рекомендації щодо догляду | прасувати за температури не більш ніж 110 °C, заборонено віджимати та сушити в сушильній машині, не вибілювати, не застосовувати засоби хімічного чищення, прати за температури 30 °C |
| Країна виробництва | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 585 ₴

