-65%

Відро господарське Алеана Будівельне м'яке квадратне Хакі 22 л (алн 127016/хакі)- ( Мрія )
1 257 ₴
440 ₴
- В наявності
- Код: 769928-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал - поліпропілен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Висота | 34 см |
| Об`єм | 22 л |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | алн 127016/хакі |
| Гарантія, міс | 0 |
| Глибина | 38 см |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Мoдель | Будівельне м'яке квадратне Хакі 22 л |
| Особливості | міцна ручка |
| Країна виробництва | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴

