
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik LtAP mini LTE kit (RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU)- ( Мрія )
14 874 ₴
5 206 ₴
- В наявності
- Код: 854573-01- U. A
Комплект LtAP Mini LTE - це компактна та надійна бездротова точка доступу, розроблена для того, щоб ваш автомобіль залишався на зв'язку, де б ви не були. Незалежно від того, подорожуєте ви на природі чи їдете жвавими міськими вулицями, цей мініатюрний пристрій гарантує, що ви завжди будете на зв'язку і готові завантажити дані про своє місцезнаходження.
LtAP mini має спеціальний надміцний корпус з набором для настінного кріплення, два слоти для SIM-карт, щоб чергувати мобільних операторів, та інтегровану підтримку GPS, що робить його ідеальним пристроєм для відстеження рухомих транспортних засобів, таких як автомобілі, автобуси або поїзди.
Для дротових пристроїв передбачено порт Ethernet і класичний бездротовий радіоприймач 2,4 ГГц. Послідовний порт RS232 надає доступ до консолі для налагодження.
Варіанти живлення максимально гнучкі. У вас є класичний роз'єм постійного струму, пасивний PoE-вхід і роз'єм microUSB. Ви також можете живити LtAP mini від портативного павербанку протягом усього дня!
Нова LTE-карта пропонує кращу підтримку найпопулярніших діапазонів LTE, включаючи діапазон B28! Вона підключена до двох внутрішніх антен з роз'ємами u.FL, тому ви можете від'єднати роз'єми і додати власну зовнішню LTE-антену для ще кращого покриття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | LAN 10/100 Мбіт/с |
| Артикул | RB912R-2nD-LTm&EC200A-EU |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові інтерфейси | RS232 |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість | до 300 Мбіт/с |
| Мoдель | LtAP mini LTE kit |
| Моніторинг і керування | RouterOS v7 |
| Живлення | PoE-IN, MicroUSB), 3 (DC jack, PoE in Passive PoE, 1.2А адаптер, 24V |
| Робоча частота | 2.4 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40 °C - +70 °C |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 b, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 n |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип антени | вбудована |
| Тип пристрою | Wi-Fi цятка |
- Ціна: 5 206 ₴



