Срок отправки 4 дня
Champion є світовим лідером з виробництва елементів систем запалювання, фільтрації і склоочисників. Продукція цієї компанії поставляється на конвеєри відомих автовиробників, а також на вторинний ринок автозапчастин.
Продукція компанії поставляється на конвеєри багатьох провідних виробників автомобілів (Audi, Alfa Romeo, Bugatti Maserati, Briggs and Stratton, Cosworth, Chrysler, Dodge, Daewoo, Fiat, Ferrari, Harley, General Motors, Jeep, Jaguar, Land Rover, Lamborghini, Mersedes, Maserati, Nissan, Mitsubishi, Renault, Peugeot, Subaru, Rover, TWR, Suzuki, VW, Volvo).
Близько 85% всіх промислових свічок запалювання - це продукція компанії Champion.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | SF60A/B01 |
| Производитель | Champion |
| Тип | Бескаркасный |
| Совместимость с моделью | Dodge, Chrysler, Romeo |
| Совместимость с маркой | Land Rover, Chrysler, Renault, Jeep, Maserati, Audi, Lamborghini, Alfa Romeo, Daewoo, Peugeot, Dodge, Jaguar, Ferrari, Mitsubishi, Rover, Subaru, Fiat, Nissan, Suzuki, Volvo, Bugatti |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SF60A/B01 |
| Гарантия, мес | 0 |
| Длина 1 | 600 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Крепление | Side pin (боковой штырь 22 мм) |
| Мoдель | SF60A/B01 |
| Особенности | со спойлером |
| Сезонность | зима, лето |
| Страна производства | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 896 ₴


