Кухонний комбайн GKM0016B Grunhelm - стане незамінним помічником на Вашій кухні. Модель обладнана планетарним міксером, м'ясорубкою і скляним блендером. Машина оснащена функціями замісу тіста, подрібнення, збивання, перемішування, подрібнення, приготування напоїв і фаршу. Знімна чаша об'ємом 4 л виготовлена з нержавіючої сталі. Для зручного використання передбачено 6 швидкостей, які регулюються за допомогою ручки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GKM0016B |
| Габарити | 48.2 х 42.9 х 21.6 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Мoдель | GKM0016B |
| Потужність | 1200 Вт |
| Насадки | блендер, м'ясорубка, насадка для збивання, віночок, гак для тіста |
| Об'єм основної чаші | 4 л |
| Об'єм чаші блендера | 0.8 л |
| Особливості | нековзні ніжки, планетарна система змішування |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Тип | кухонна машина |
| Функції | замішування тіста, збивання, змішування, блендер, м'ясорубка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 478 ₴






