Кавомолка Reca RCG180 вирізняється оригінальним дизайном, металевим корпусом та функціональністю. Вона подрібнить зерна для вашого улюбленого напою за лічені секунди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RECA |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.57 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RCG180 |
| Місткість | 60 г |
| Габарити | 17.6 х 9.5 х 9.5 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ножа | Неіржавка сталь |
| Мoдель | RCG180 |
| Потужність | 180 Вт |
| Обладнання | автоблокування |
| Особливості | ніж із неіржавкої сталі, прозора кришка |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | для дому |
| Тип | ножові (роторні) |
| Тип керування | механічний |
| Функції | подрібнення зеленої кави, подрібнення круп |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴


