-65%

Чехол для ноутбука RivaCase 12,4" 5116 Antishock Black (5116Black)- (Мрія)
2 731 ₴
956 ₴
- В наличии
- Код: 954232-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Чохол для ноутбуків із колекції Antishock.
Особливості- Чохол створений з високоякісного, водовідштовхувального матеріалу EVA, він надійно захищає від зовнішніх впливів, випадкових ударів та подряпин, а також від пилу та вологи
- Усередині дно обладнано спеціальними накладками для захисту ноутбука, його рифлена форма забезпечує гарну вентиляцію та знижує нагрівання пристрою під час роботи в чохлі
- У комплекті ремінь для носіння чохла на плечі
- Ноутбук надійно кріпиться всередині чохла спеціальними фіксувальними стрічками по кутах
- Подвійна застібка "блискавка" для зручного доступу до пристрою
- Вага: 560 г
- Зовнішні розміри: 325 x 35 x 250 мм
- Матеріал: поліуретан
- Внутрішній матеріал: EVA, поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RivaCase |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Чехол |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 5116Black |
| Внешние размеры чехла (ШхВхГ) | 325 x 35 x 250 мм |
| Гарантия, мес | 24 |
| Количество основных отсеков | 1 |
| Мoдель | 12, 4" 5116 Antishock Black |
| Рекомендуемый размер ноутбука | 12.5" |
| Способ закрытия | молния |
| Страна производства | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 956 ₴










