-65%

Аккумулятор к электроинструменту GTM B18V/4Аh Li-Ion, 18В (B18V/4Аh)- (Мрія)
6 783 ₴
2 374 ₴
- В наличии
- Код: 705157-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTM B18V/4Аh - компактна і легка батарея, призначена для живлення акумуляторних інструментів GTM з напругою живлення 18 В. Акумулятор побудований на Li-Ion елементах, завдяки чому має мінімальний рівень розрядки.
Основні переваги акумулятора GTM B18V/4Аh:
- Відсутній ефект пам'яті
- Високий опір ударним навантаженням
- Мінімальний рівень саморозряду
- 2 А*год - ємність акумулятора
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | B18V/4Аh |
| Гарантия, мес | 36 |
| Емкость | 4 Ач |
| Мoдель | B18V/4Аh Li-Ion, 18В |
| Напряжение (В) | 18 В |
| Страна производства | Китай |
| Тип аккумуляторов | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 2 374 ₴


