-65%

Набір блогера Puluz Ring USB LED lamp 10.2"+ table mount 140cm (PKT3039)- ( Мрія )
6 046 ₴
2 116 ₴
- В наявності
- Код: 402260-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
набір для блогера, Призначення - для смартфона, Комплектація - кільцева LED лампа, тримач телефону, штатив-трипод, Тип установки - підлоговий, Зовнішній діаметр лампи - 260 мм, Внутрішній діаметр лампи - 210 мм, холодний, теплий, нейтральний, 1230 г, чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puluz |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PKT3039 |
| Вага | 1230 г |
| Зовнішній діаметр лампи | 260 мм |
| Внутрішній діаметр лампи | 210 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | тримач телефона, кільцева LED-лампа, штатив-трипод |
| Мoдель | Ring USB LED lamp 10.2"+ table mount 140cm |
| Призначення | Для смартфона |
| Режими освітлення | нейтральний, теплий, холодний |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | набір для блогера |
| Тип встановлення | підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 116 ₴








