Відправка протягом 4 дні
NEO – це бренд з польським корінням, що пропонує обладнання для кухонь та ванних кімнат. У пропозиції є змішувачі, душові панелі, душові колони, душові набори, ручні душі та багато інших аксесуарів.
NEO – це бренд з польським корінням, що пропонує обладнання для кухонь та ванних кімнат. У пропозиції є змішувачі, душові панелі, душові колони, душові набори, ручні душі та багато інших аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neo |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BOC_062M |
| Вага (кг) | 1.32 кг |
| Вид монтажа | врізний (на мийку) |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Висота змішувача | 360 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр приєднання шлангів | 3/8" |
| Длина излива | 18 см |
| Додаткові характеристики | керамічний картридж 35 мм |
| Керамічний картридж | Да |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Мoдель | Luno |
| Під'єднання | до водопроводу |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Тип | для кухні |
| Тип излива | поворотний |
| Шланги для душу | 35 см |
| Шланги під'єднання | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴


