-65%

Аккумулятор для ноутбука Xiaomi Mi Air 12.5 (R10B01W) 7.4V 4800mA PowerPlant (NB530052)- (Мрія)
6 289 ₴
2 201 ₴
- В наличии
- Код: 871641-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
- Ємність: 4800mAh.
- Тип акумулятора: Li-ion.
- Напруга: 7.4V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 260x130x5 мм.
- Вага: 172 г.
- Розміри в упаковці: 300x140x30 мм.
- Вага в упаковці: 265 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- R10B01W R10BO1W.
Сумісний з:
- Xiaomi Air 12.5 Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | R10B01W R10BO1W. |
| Артикул | NB530052 |
| Вес | 172 г |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 4800 mAh |
| Количество ячеек | 3 cell |
| Мoдель | Xiaomi Mi Air 12.5 (R10B01W) 7.4V 4800mA |
| Напряжение | 7.4V |
| Размеры | 260x130x5 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 201 ₴

