-65%

Аккумулятор для ноутбука LENOVO IdeaPad S540 13ARE (L19D3PD3) 11.4V 4100mAh PowerPlant (NB482269)- (Мрія)
6 289 ₴
2 201 ₴
- В наличии
- Код: 871613-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
- Ємність: 4100mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.4V.
- Кількість елементів: 3.
- Розміри акумулятора: 280x100x5 мм.
- Вага: 184 г.
- Розміри в упаковці: 300x140x30 мм.
- Вага в упаковці: 274 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
- L19M3PD3 5B10W67393 5B10V27761 SB10V27762.
- L19D3PD3 5B10W67326 5B10V27760 SB10V27764.
- L19L3PD3 5B10V27763 5B10W67413 SB10V27765.
Сумісний з:
- Lenovo Ideapad S540-13API Series.
- Lenovo Ideapad S540-13ARE Series.
- Lenovo Ideapad S540-13IML Series.
- Lenovo Ideapad S540-13ITL Series.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | L19M3PD3 5B10W67393 5B10V27761 SB10V27762. L19D3PD3 5B10W67326 5B10V27760 SB10V27764. L19L3PD3 5B10V27763 5B10W67413 SB10V27765. |
| Артикул | NB482269 |
| Вес | 184 г |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 4100 mAh |
| Количество ячеек | 3 cell |
| Мoдель | LENOVO IdeaPad S540 13ARE (L19D3PD3) 11.4V 4100mAh |
| Напряжение | 11.4V |
| Размеры | 280x100x5 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 2 201 ₴

