-65%

Аккумулятор для ноутбука PowerPlant HP Envy X360 13-AG (KC04XL) 15.4V 3454mAh (NB461424)- (Мрія)
5 534 ₴
1 937 ₴
- В наличии
- Код: 525100-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Сумісний з:
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Можна використовувати замість:- HSTNN-LB7V.
- KC04XL.
- HSTNN-DB8P.
- L08544-2B1.
- HSTNN-IB8K.
- KC04053XL.
- L08496-855.
- L08544-1C1.
- TPN-W133.
- TPN-W136.
Сумісний з:
- HP Envy
- X360 13-AG
- 13M-AQ
- 13-AH
- 13-AQ1013TX
- 13-AH1006TX
- 5HS55PA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | NB461424 |
| Вес | 0, 21 кг |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 3454mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| Мoдель | HP Envy X360 13-AG (KC04XL) 15.4V 3454mAh |
| Напряжение | 15.4V |
| Размеры | 290 x 85 x 5 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 937 ₴

