-65%

Шліфувальна машина Einhell полировальная CC-PO (2093173)- ( Мрія )
5 569 ₴
1 949 ₴
- В наявності
- Код: 332957-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 2 кг |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2093173 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр диска | 240 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Комплектація | документація, шліфувальна машина |
| Максимальна кількість обертів за хвилину | 3700 об./хв |
| Мoдель | полірувальна CC-PO |
| Призначення | побутові |
| Напруга | 230 В |
| Оброблюваний матеріал | для авто, для металу |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | полірувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴



