Відправка протягом 4 дні
Ваги підлоги з елегантною скляною вставкою. Для контролю за масою тіла. Великий РК-дисплей для максимального контролю результатів зважування. Максимальне навантаження складає 180 кг (396 фунтів/28 Ст.), Ціна поділки 100 г (0,2 фунти/0,01 Ст.). Чищення: ваги можна протирати вологою ганчіркою, за потреби використовуйте миючий засіб. Не занурюйте ваги у воду. Ніколи не мийте ваги під проточною водою. Ваги слід берегти від ударів, впливу вологи, пилу, хімічних агентів, сильних коливань температури та електромагнітних полів. Не ставте прилад поруч із джерелами тепла.
Ваги підлоги з елегантною скляною вставкою. Для контролю за масою тіла. Великий РК-дисплей для максимального контролю результатів зважування. Максимальне навантаження складає 180 кг (396 фунтів/28 Ст.), Ціна поділки 100 г (0,2 фунти/0,01 Ст.). Чищення: ваги можна протирати вологою ганчіркою, за потреби використовуйте миючий засіб. Не занурюйте ваги у воду. Ніколи не мийте ваги під проточною водою. Ваги слід берегти від ударів, впливу вологи, пилу, хімічних агентів, сильних коливань температури та електромагнітних полів. Не ставте прилад поруч із джерелами тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Точність вимірювання | 100 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PS_160 |
| Габарити | 22х305х305 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції | Автоматичне вимкнення |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | PS_160 |
| Призначення | побутові |
| Особливості | автоматичне увімкнення, автоматичне вимикання |
| Живлення | батарейка, CR2032 |
| Країна виробництва | Китай |
| Техніка увімкнення | automatic switch-on |
| Тип роботи | електронні |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴


