-65%

Аккумулятор для ноутбука ASUS VivoBook F102BA (A31N1311) 11.24V 33Wh (NB430741)- (Мрія)
5 417 ₴
1 896 ₴
- В наличии
- Код: 525091-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Можна використовувати замість:
A31N1311.
Сумісний з:
VivoBook F102BA.
VivoBook X102B.
VivoBook X102BA-BH41T.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | NB430741 |
| Вес | 0, 166 кг |
| Вид | оригинальный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 2933mAh |
| Количество ячеек | 3 cell |
| Мoдель | VivoBook F102BA (A31N1311) 11.24V 33Wh |
| Напряжение | 11.25V |
| Размеры | 210 x 40 x 15 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 896 ₴

