-65%

Аккумулятор для ноутбука ACER Aspire M5-581T (AP12A3i) 11.1V 4850mAh PowerPlant (NB410743)- (Мрія)
4 746 ₴
1 661 ₴
- В наличии
- Код: 871545-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
Можна використовувати замість:
AP12A3i, AP12A4i, 3ICP7/67/90, KT.00303.002, BT.00304.011.
Сумісний з:
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Характеристики:
- Ємність: 4850mAh.
- Тип акумулятора: Li-polymer.
- Напруга: 11.1V.
- Кількість елементів: 4.
- Розміри акумулятора: 90x280x10 мм.
- Вага: 177 г.
- Розміри в упаковці: 135x325x30 мм.
- Вага в упаковці: 253 г.
- Виробник: PowerPlant.
- Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
AP12A3i, AP12A4i, 3ICP7/67/90, KT.00303.002, BT.00304.011.
Сумісний з:
- Acer Aspire M3 Series,
- Acer Aspire M5 Series,
- Acer Timeline Ultra M3 Series,
- Acer Timeline Ultra M5 Series,
- Acer Aspire Timeline U M3-581TG-72634G25Mnkk,
- Acer Aspire Timeline U M5-481TG-6814 (M5-481)(M5-581).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N совместимых аккумуляторов | AP12A3i, AP12A4i, BT.00304.011, KT.00303.002, 3ICP7/67/90 |
| Артикул | NB410743 |
| Вес | 177 г |
| Вид | лицензионный |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 4850 mAh |
| Количество ячеек | 4 cell |
| Мoдель | ACER Aspire M5-581T (AP12A3i) 11.1V 4850mAh |
| Напряжение | 11.1V |
| Размеры | 90x280x10 мм |
| Страна производства | Китай |
| Тип | Li-Pol |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 1 661 ₴

