-65%

Акумулятор до ноутбука HP Pavilion X360 14-BA (BK03XL, HSTNN-LB7S) 11.55V 3400mAh PowerPlant (NB461493)- ( Мрія )
4 571 ₴
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 395415-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип - Li-Pol, вид - ліцензійний, ємність - 3400mAh, кількість комірок - 3 cell, напруга - 11.55V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NB461493 |
| Тип | ліцензійний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Місткість | 3400mAh |
| Кількість комірок | 3 cell |
| Мoдель | HP Pavilion X360 14-BA (BK03XL, HSTNN-LB7S) 11.55V |
| Напруга | 11.55V |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Pol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴

