-65%

Пластик для 3D-принтера Verbatim PETG, 2,85 мм, 1 кг, blue (55063)- (Мрія)
4 400 ₴
1 540 ₴
- В наличии
- Код: 783699-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Легка для друку нитка з високою ударною міцністю. Ця гідрофобна нитка має чудову гнучкість, друкує майже без деформації чи усадки та має нейтральний запах. Це ідеальний матеріал для моделювання концептів механіки, харчових контейнерів, а також медичних предметів. Як і всі нитки Verbatim, вони виготовлені відповідно до високих стандартів контролю якості та жорстких допусків, щоб забезпечити послідовну подачу та стабільні відбитки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verbatim |
| Вес | 1 кг |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 55063 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр | 2.85 мм |
| Мoдель | PETG, 2, 85 мм, 1 кг, blue |
| Страна производства | Бангладеш |
| Температура стола принтера | 90 °C |
| Температура экструзии | 225 - 240 °C |
| Тип пластика | PETG |
| Тип поставки | на катушке |
Информация для заказа
- Цена: 1 540 ₴



