-65%

Пластик для 3D-принтера Verbatim PLA, 2,85 мм, 1кг, black (55327)- (Мрія)
4 043 ₴
1 415 ₴
- В наличии
- Код: 783705-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
PLA — це проста для друку нитка, виготовлена з поновлюваних рослинних ресурсів. Verbatim PLA виготовляється за спеціальним рецептом із стандартним контролем високої якості. Він не має запаху та добре піддається обробці після друку, що робить його чудовим універсальним матеріалом для широкого спектру застосувань, включаючи концептуальне моделювання та навчання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Verbatim |
| Вес | 1 кг |
| Цвет | Черный |
| Материал | PLA |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 55327 |
| Гарантия, мес | 12 |
| Диаметр | 2.85 мм |
| Мoдель | PLA, 2, 85 мм, 1кг, black |
| Страна производства | Нидерланды |
| Температура стола принтера | 60 °C |
| Температура экструзии | 210±10 °C |
| Тип пластика | PLA |
| Тип поставки | на катушке |
Информация для заказа
- Цена: 1 415 ₴



