Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип роз'єму підключення - 4-pin, рівень шуму - 27 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Montech |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 145 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AX120(W3I1) |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Мoдель | AX120(W3I1) |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 120 x 120 x 25 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип роз'єму приєднання | 4-pin |
| Рівень шуму | 27 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 322 ₴








