
Акустическая система Xtrike ME SK-605 USB+3.5мм RGB Black (SK-605)- (Мрія)
2 209 ₴
773 ₴
- В наличии
- Код: 916808-01- U. A
Наповніть кімнату насиченим об’ємним звуком з акустичною системою-саундбаром XTRIKE ME SK-605. Вона відтворює чисті високі й середні частоти та глибокі баси. Розміщуйте акустичну систему під монітором або телевізором та насолоджуйтесь якісним аудіо. Потужності 3 Вт буде цілком достатньо для комфортного прослуховування у приміщеннях невеликого розміру.
Акустична система XTRIKE ME SK-605 легко підключається до джерела звуку за допомогою аудіороз'єму 3,5 мм. Вона живиться через USB-кабель та не потребує додаткового джерела живлення.
Просте та зручне управління гучністю, здійснюється за допомогою розташованого на верхній панелі коліщатка прокручування.
Стильне 7-колірне світлодіодне підсвічування зробить яскравішими ваші враження від прослуховування.
Прогумовані ніжки акустичної системи XTRIKE ME SK-605 забезпечують надійну фіксацію та запобігають її ковзанню по поверхні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XTRIKE ME |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | USB |
| Чувствительность | 65 дБ |
| Вид товара | Саундбар |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.59 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SK-605 |
| Гарантия, мес | 24 |
| Интерфейсы | USB |
| Количество каналов | 2.0 |
| Максимальная частота воспроизведения | 20 кГц |
| Максимальное входное сопротивление | 12 Ом |
| Минимальная частота воспроизведения | 180 Гц |
| Минимальное входное сопротивление | 4 Ом |
| Мoдель | SK-605 USB+3.5мм RGB Black |
| Мощность колонок, Вт | 3 |
| Оснащение | LED подсветка, регулировка громкости |
| Подключение | проводное |
| Разъемы | mini Jack 3.5 mm |
| Страна производства | Китай |
| Также | саундбар |
| Тип | саундбар |
| Тип акустических колонок | фронтальные |
| Установка | полочная |
| Цвет | Черный |
- Цена: 773 ₴

