-65%

Блок питания к ноутбуку PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (7.4*5.0) (HP45G7450)- (Мрія)
1 857 ₴
650 ₴
- В наличии
- Код: 352454-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам нагоду бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання та захист від займання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HP45G7450 |
| Вид | лицензионный |
| Высота | 125 мм |
| Выходное напряжение | 19.5 В |
| Выходной ток (сила тока) | 2.31 А |
| Гарантия, мес | 24 |
| Глубина | 35 мм |
| Источник питания | сеть 220 В |
| Мoдель | HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (7.4*5.0) |
| Совместимость с ноутбуками | HP |
| Совместимые парт-номера блоков питания | EliteBook series 820, Specter series 13 PRO, Pavilion series X360, EliteBook Revolve series 810, EliteBook Folio series 1040, 850, 840, 255, HP 250 |
| Страна производства | Китай |
| Тип разъема подключения к ноутбуку | 7.4 x 5.0(pin) мм |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴



