-65%

Аккумулятор C 1.5V 2300mah Li-ion з портом USB Type-C (CLC-23) Beston (AA620296)- (Мрія)
1 646 ₴
576 ₴
- В наличии
- Код: 786831-01- U. A
+380 (68) 797-25-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Срок отправки 4 дня
Акумуляторна батарея CLC-23, 1.5V, ємністю 2300mAh, з портом USB Type-C і кабелем USB Type-A - USB Type-C у комплекті. Акумулятор можна заряджати за допомогою адаптера 5V. Зі світлодіодним індикатором зарядки.
Характеристики:
Тип батареї: C.
Ємність: 2300mah (3500mWh).
Тип елемента: Li-ion.
Робоча напруга: 1.5V
Струм зарядки: 550mA.
Напруга зарядки: 5V.
Розмір: 50.2x25.2x25.2 мм.
Вага: 38 г.
Розмір в упаковці: 85x135x35 мм.
Вага в упаковці: 64 г.
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: акумулятор, кабель USB Type-A - USB Type-C.
Важлива інформація! Відпрацьовані батареї та акумулятори необхідно викидати у спеціально позначені контейнери.
Акумуляторна батарея CLC-23, 1.5V, ємністю 2300mAh, з портом USB Type-C і кабелем USB Type-A - USB Type-C у комплекті. Акумулятор можна заряджати за допомогою адаптера 5V. Зі світлодіодним індикатором зарядки.
Характеристики:
Тип батареї: C.
Ємність: 2300mah (3500mWh).
Тип елемента: Li-ion.
Робоча напруга: 1.5V
Струм зарядки: 550mA.
Напруга зарядки: 5V.
Розмір: 50.2x25.2x25.2 мм.
Вага: 38 г.
Розмір в упаковці: 85x135x35 мм.
Вага в упаковці: 64 г.
Гарантія: 12 місяців.
Комплектація: акумулятор, кабель USB Type-A - USB Type-C.
Важлива інформація! Відпрацьовані батареї та акумулятори необхідно викидати у спеціально позначені контейнери.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Beston |
| Напряжение | 1.5 В |
| Тип | Аккумулятор |
| Типоразмер | AA |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | AA620296 |
| Вес | 38 г |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость | 2300mah (3500mWh) |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Максимальный ток заряда | 550 mA |
| Мoдель | C 1.5V 2300mah Li-ion з портом USB Type-C (CLC-23) |
| Страна производства | Китай |
| Форма батареи | цилиндрическая |
| Электрохимическая система | литиевая (Li/C) |
Информация для заказа
- Цена: 576 ₴

